Vítejte v GEMINI dens

Vážíme si našich pacientů a proto pracujeme v příjemném prostředí se spolehlivým vybavením. Interiery našeho pracoviště jsou navrženy tak, aby rozptýlily obavy pacientů a navodily příjemnou atmosféru spolupráce mezi pacientem a stomatologem.

 

Ordinace je vybavena špičkovou stomatologickou soupravou A-dec, která poskytuje pacientovi komfort a pohodlí a ošetrujícímu lékaři ergonomii, klid na práci a dokonalý přístup k pacientovi.

Digitální intraorální rentgen v dosahu stomatologického křesla je připraven pro okamžité snímkování ošetřovaných oblastí tak, aby péče byla vždy přesně zacílená a předešlo se nežádoucím komplikacím.

OPG rentgen pořídí snímek celé čelisti, přímo v ordinaci. Je tak možné sledovat kompletní zubní historii a vytvořit individuální časový, léčebný a cenový plán.

OPG rentgen v ordinaci
OPG rentgen v ordinaci

Péče kterou stomatolog poskytuje je neustále konzultována s pacientem, který si tak může vybrat léčebné postupy a materiály, přesně tak, jak mu vyhovují.

Dentální mikroskop LEICA M320F = dokonalý chirurgický mikroskop, nabízí velmi kvalitní optiku, skvělé osvětlení, zabudovaný systém video-fotodokumentace.Vynikající přístroj na ošetření kořenových kanálků na nejvyšší odborné úrovni!

Dentální mikroskop Leica v ordinaci
Dentální mikroskop Leica v ordinaci

Ordinace využívá pro pohodlí pacientů a pro maximálně přesné protetické výrobky intraorální scanner Trios 3. Již žádné trápení při otiskování, zbytečné návštěvy v ordinaci. Ve spolupráci s laboratoří Cresco Titan Vám zhotovíme v přijatelném čase protetické výrobky digitální cestou, které díky své přesnosti Vám budou sloužit mnoho let.

Intraorální scanner Trios 3
Intraorální scanner Trios 3

Každý pacient je následně seznámen s preventivními kroky vytvořenými na míru stavu a kvalitě jeho chrupu, které by měl vykonávat po opuštění ordinace a které zajistí, že péče o jeho zuby a dásně bude mít optimální a trvalý charakter. Doporučíme Vám vhodné přípravky ústní hygieny i techniky péče o ústní dutinu, z nichž některé od nás můžete zakoupit přímo v našem zařízení.

 

Kontaktujte nás a domluvte si návštěvu jak Vám to bude vyhovovat.

+420 608 933 669
MUDr. Renáta Černá
MUDr. Renáta Černá

MUDr. Renáta Černá, vedoucí lékař

Vystudovala na Lékařské fakultě UK v Hradci Králové, samostatnou stomatologickou praxi provozuje od roku 2006.

Mimo činnost praktického zubního lékaře je od roku 2009 její specializací komplexní parodontologická péče. Je členem České parodontologické společnosti a pravidelně absolvuje odborná školení oboru parodontologie a implantologie. Celoročně poskytuje odborné stáže pro studenty stomatologie.

Vybudovala 3 zubní ordinace, z toho 2 ve Východních Čechách - elektrárna Opatovice nad Labem, v centru Hradce Králové.

Ordinace Praha 9 -Rajská zahrada, byla slavnostně otevřena 1. 2. 2015 a paní doktorka je vedoucím lékařem a specialistou v oboru parodontologie na tomto pracovišti, kde ordinuje celý týden.

V případě zájmu ošetří i pacienty z Východních Čech, kde působila 10 let v privátních ordinacích. Ošetřujeme také pacienty ze zahraničí, mluvíme, anglicky, německy, rusky.

Profesionální individuální péče

 

Napsali o nás

Dobrý den, paní Mudr. Renátu Černou mi doporučila kamarádka a od té doby jsem s ní spokojen nejen já, ale teď už i můj firemní kolega a nově moje maminka 77let :-) ....Mě zbavila 2 moudráků, provedla generální opravu výplní kanálků nervů a výměnu starých 8 korunek za nové .... dále rekonstrukci předních dvou horních řezáku, s novými korunkami. Ted tam mám krásné zuby do úsměvu :-)

Zobrazit více / napsat hodnocení

Po-Pá 8-16

Večerní hodiny za příplatek. Po ordinační době Vás akutně ošetří zubní pohotovost Praha.


Kontaktujte nás a domluvte si návštěvu jak Vám to bude vyhovovat.

+420 608 933 669

Rudolfa Holeky 634/1, 198 00 Praha 9

Parkovací stání před ordinací, Metro B, Bus

Objednat se online