Vítejte v GEMINI dens

Vážíme si našich pacientů a proto pracujeme v příjemném prostředí se spolehlivým vybavením. Interiery našeho pracoviště jsou navrženy tak, aby rozptýlily obavy pacientů a navodily příjemnou atmosféru spolupráce mezi pacientem a stomatologem.

Vítejte v GEMINI dens

Vážíme si našich pacientů a proto pracujeme v příjemném prostředí se spolehlivým vybavením. Interiery našeho pracoviště jsou navrženy tak, aby rozptýlily obavy pacientů a navodily příjemnou atmosféru spolupráce mezi pacientem a stomatologem.

Ordinace je vybavena špičkovou stomatologickou soupravou A-dec, která poskytuje pacientovi komfort a pohodlí a ošetrujícímu lékaři ergonomii, klid na práci a dokonalý přístup k pacientovi.

Digitální intraorální rentgen v dosahu stomatologického křesla je připraven pro okamžité snímkování ošetřovaných oblastí tak, aby péče byla vždy přesně zacílená a předešlo se nežádoucím komplikacím.

OPG rentgen pořídí snímek celé čelisti, přímo v ordinaci. Je tak možné sledovat kompletní zubní historii a vytvořit individuální časový, léčebný a cenový plán.

OPG rentgen v ordinaci

Péče kterou stomatolog poskytuje je neustále konzultována s pacientem, který si tak může vybrat léčebné postupy a materiály, přesně tak, jak mu vyhovují.

Dentální mikroskop LEICA M320F = dokonalý chirurgický mikroskop, nabízí velmi kvalitní optiku, skvělé osvětlení, zabudovaný systém video-fotodokumentace.Vynikající přístroj na ošetření kořenových kanálků na nejvyšší odborné úrovni!

Dentální mikroskop Leica v ordinaci

Ordinace využívá pro pohodlí pacientů a pro maximálně přesné protetické výrobky intraorální scanner Trios 3. Již žádné trápení při otiskování, zbytečné návštěvy v ordinaci. Ve spolupráci s laboratoří Cresco Titan Vám zhotovíme v přijatelném čase protetické výrobky digitální cestou, které díky své přesnosti Vám budou sloužit mnoho let.

Každý pacient je následně seznámen s preventivními kroky vytvořenými na míru stavu a kvalitě jeho chrupu, které by měl vykonávat po opuštění ordinace a které zajistí, že péče o jeho zuby a dásně bude mít optimální a trvalý charakter. Doporučíme Vám vhodné přípravky ústní hygieny i techniky péče o ústní dutinu, z nichž některé od nás můžete zakoupit přímo v našem zařízení.

Intraorální scanner Trios 3

Akupunktura ve stomatologii

Polohovatelné akupunkturní lůžko

MUDr. Renáta Černá, vedoucí lékař

Vystudovala na Lékařské fakultě UK v Hradci Králové, samostatnou stomatologickou praxi provozuje od roku 2006.

Mimo činnost praktického zubního lékaře je od roku 2009 její specializací komplexní parodontologická péče. Je členem České parodontologické společnosti a pravidelně absolvuje odborná školení oboru parodontologie a implantologie. Celoročně poskytuje odborné stáže pro studenty stomatologie.

Vybudovala 3 zubní ordinace, z toho 2 ve Východních Čechách - elektrárna Opatovice nad Labem, v centru Hradce Králové.

Ordinace Praha 9 -Rajská zahrada, byla slavnostně otevřena 1. 2. 2015 a paní doktorka je vedoucím lékařem a specialistou v oboru parodontologie na tomto pracovišti, kde ordinuje celý týden.

V případě zájmu ošetří i pacienty z Východních Čech, kde působila 10 let v privátních ordinacích. Ošetřujeme také pacienty ze zahraničí, mluvíme, anglicky, německy, rusky.

MUDr. Renáta Černá

Napsali o nás

Paní doktorku Černou všem vřele doporučuji. Nikde jinde jsem se nesetkala s takovou ochotou vyhovět termínům návštěv, včetně případných změn. Bezbolestné ošetření je běžná součást návštěv, vše co dělá vždy předem popíše. Za mě a mou rodinu 5*.

Neskutečně empatický přístup paní doktorky i sestry, obě velmi milé, laskavé, paní doktorka vše perfektně vysvětlila, ošetření na vysoké úrovni, já i má rodina jsme byli nadšeni.

Já mám od včera po dvaceti letech nový zub, paní doktorka pracuje se skvělým implantologem, péče perfektní, cena velmi příjemná, vůbec není třeba kvůli implantátu jít na specializovanou kliniku.

Po-Pá 8-16

Večerní hodiny za příplatek. Po ordinační době Vás akutně ošetří zubní pohotovost Praha.

Kontaktujte nás a domluvte si návštěvu jak Vám to bude vyhovovat.

+420 608 933 669

Rudolfa Holeky 634/1, 198 00 Praha 9

Parkovací stání před ordinací, Metro B, Bus

© 2015 - 2024 GEMINI DENS, s.r.o., IČ: 27525082, C 182062 vedená u Městského soudu v Praze

Powered by artatol | v2.0.16